607 025 025

Po - pá 09 - 18:00 hod.

Osobní váha s měřením tuku TANITA BC-545N

8 snímacích elektrod, digitální váha s měřením tuku, vody, kostí, svalů, BMR, hodnocení fyzické kondice, dětský, dospělý a atletický mód, nosnost: 150 kg

Skladem

Naše cena: 4 890 Kč s DPH a RP

Doprava zdarma

Výrobce:TANITA
Záruka:3 roky záruka,

Uživatelské hodnocení

57 recenzí
 • BC-545N_webg
 • bc545n_lrgg
 • bc545n mixg
 • tanita bc545n madlog

Popis výrobce

Tanita BC-545N je vylepšeným nástupcem populárního modelu BC-545. Nový model je oproti původnímu vybaven dvěma displeji, jeden je numerický, druhý je grafický, ukazuje rizikovou stupnici hodnot pro tělesný tuk a svalovou hmotu jednotlivých částí těla. Měření tělesných hodnot je založeno na nejnovější technologii a výzkumu vah s pokročilou tělesnou analýzou, kterou běžně zvládají pouze výrazně dražší profesionální váhy. Díky měření pomocí 8 elektrod zobrazuje BC-545N hodnoty odděleně pro 5 částí těla (obě paže, obě nohy a trup). Z odporu vodivosti nepatrného elektrického proudu (tzv. metodou bioelektrické impedance - BIA) změří analyzátor skutečné procento podílu tělesného tuku, procentuální podíl tělesné vody či svalové hmoty v těle. S vysokou přesností dokáže výpočtem zjistit i další hodnoty jako je bazální metabolismus a určí metabolický věk, viscerální tuk, hmotnost kostí,... Pro co možná nejpřesnější zjištění tělěsných hodnot zařízení rozlišuje režim pro dospělé (18 až 99 let), dětský režim (pro děti od 5 let a od výšky 90 cm) a režim pro sportovce (pro osoby, které v uplynulém roce pravidelně trénují alespoň 10 hodin týdně).

 

MĚŘENÉ HODNOTY

 • Tělesná hmotnost
 • Procento tělesného tuku
 • Procento vody v těle
 • Svalová hmota (včetně vnitřních orgánů)
 • Viscerální tuk (tuk v břišní dutině)
 • Hodnocení zdravé úrovně viscerálního tuku
 • Hmotnost kostí (minerálů v kostech)
 • Bazální metabolismus = kalorický výdej (BMR)
 • Metabolický věk (pro osoby ve věku 12-90 let)
 • Fyzická kondice (physique rating), somatotyp
 • Bioimpedační analýza (4 dotykové body na nohou)
 • Segmentální tělesná analýza (8 dotykových bodů)
 • Režim sportovce (Athlete)
 • Režim pro hosta (Guest)
 • Datum a hodiny
 • Paměť pro 5 osob, u 4 osob s vyjímkou "hosta" lze sledovat hodnoty kompletní analýty,1 týden staré, 1 měsíc staré, 2 měsíce staré a 3 měsíce staré. Dále lze sledovat měsíční hodnoty až do 1 roku, avšak pouze hodnoty týkající se celkové hmotnosti a tuku.


Jak pracuje BC 545N ?

Uživatel stojí na 4 plochách pro chodidla na váze a jemně tlačí rukama elektrody, které jsou pohodlně uloženy na zasunovacích kabelech. Váha poté zašle slabý signál z 8 elektrody z paží a nohou skr tělo. Odpor tohoto měření (BIA) je poté dosažen do vzorců ke zjištění přesných a osobních tělesných dispozic.


Výhody BC-545N
analyzátor byl navržen pro sportovce k zhodnocení vlivu jejich tréninku na celkové / segmentální tělesné kompozici. Tento unikátní produkt dává individuální výsledky pro každou z 5ti částí těla - obě paže, nohy a trup. Držadla rukou umožnují snímání kompozice rychle a přesně. Další funkcí je kalendář a porovnávací grafy, které ukazují historii pro každou část těla a pro každý výsledek, takže uživatel může sledovat jejich vývoj, den po dni, týden po týdnu a měsíc po měsíci během 3 leté periody. Tlačíka a animované ilustrace jsou jasné a uživatelsky přijemné. Součástí dodávky jsou baterie a samozřejmostí český manuál včetně návodu k obsluze. Záruku poskytujeme 3 roky.

 

POPIS FUNKCÍ

 • Podíl svalové hmoty - tato funkce ukazuje hmotnost příčně pruhovaných i hladkých svalů, včetně vody v nich obsažené.
 • Hmotnost kostí - znamená množství kalcia a ostatních minerálů. Výzkumy prokázaly, že cvičení a tím rozvoj kostní tkáně pomáhá k vývinu silnějších a zdravějších kostí. Protože struktura kostí se nemění v krátkem časovém úseku, je důležité rozvíjet a udržovat zdravé kosti vyváženou stravou a dostatečnou tělesnou aktivitou.
 • Viscerální tuk - tuk v břišní dutině, který obklopuje vnitřní orgány. Výzkumy prokazují, že ačkoliv Vaše hmotnost a % tělesného tuku zůstává stejné, s přibývajícím věkem se ukládání tuku mění a tuk se čím dál víc ukládá v oblastí břicha, obzvl᚝ u žen v menopauze. Zjištění množství viscerálního tuku a jeho případné snížení a udržování na přípustné hodnotě, pomůže snížit riziko nemocí - srdečních chorob, vysokého krevního tlaku atd. Rádce viscerálního tuku - poradí, zda je množství viscerálního tuku v normálních nebo zvýšených hodnotách.
 • Bazální metabolická spotřeba (denní příjem kalorií) - BMR - tato funkce ukazuje množství kalorií potřebné pro výměnu základních látek. Vaše BMR je hodnota minimální energie, kterou vaše tělo potřebuje v klidném stavu, aby mohlo normálně fungovat (dýchání, oběh krve, nervový systém...). Spalujete kalorie klidně i ve spánku. Přibližně 70 % za den zkonzumovaných kalorií je použito pro BMR - přeměnu látek. Při každé aktivitě je spotřebována energie, čím intenzívnější je aktivita, tím více kalorií spálíte. Základem pro to jsou svaly (tvoří přibližně 40% vaší váhy), fungují jako motor a spotřebují velké množství energie. Vaše BMR závisí na podílu svalů ve Vašem těle. Při přibývajícím množství svalů, zvyšujete Vaši spotřebu energie. Vyšší BMR zvyšuje počet kalorií a pomáhá Vám snižovat podíl tělesného tuku. Nízký BMR činí zbavování se tuku s snižování celkové tělesné hmotnosti mnohem těžší.
 • Metabolický věk - tato funkce spočítá Vaše BMR a ukáže Vám průměrný věk, kterému náleží Váš metabolismus. Jestliže je Váš metabolický věk vyšší než Váš skutečný věk, znamená to, že musíte zlepšit bazální metabolismus. Zvýšená tělesná aktivita Vám pomůže zvětšit objem svalové tkáně a snížit Váš metabolický věk. Váha ukazuje hodnoty od 12 do 90. Nižší věk než 12 se na displeji zobrazí "12", vyšší než 90 se na displeji zobrazí "90". Vědci dokázali, že se metabolismus přibývajícím věkem dítěte mění, zlom nastává od 16ti nebo 17ti let, kdy se spotřeba snižuje.
 • Celková fyzická kondice - tato funkce porovnává Vaše složení těla tím, že porovná tělesný tuk a svalovou hmotu. Při zvýšené aktivitě se sníží množství tělesného tuku, Vaše fyzická kondice se podle toho změní. I když Vaše hmotnost zůstává neměnná, může se Vaše svalová hmota nebo podíl tělesného tuku změnit, a to zlepšuje Váš zdravotní stav a snižuje riziko některých onemocnění.
 • Rozmezí zdravého tělesného tuku: váha automaticky porovnává procento tuku s procentem tuku zdravého člověka (stanoveno světovou zdravotnickou organizací na základě dlouhodobých výzkumů) a výsledek zobrazí na displeji ve čtyřech stupních. Měří také u dětí.

 

VIDEO

 

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

 • madlo s vestavěnými snímacími elektrodami na samonavíjejícím mechanismu
 • Paměť pro 5 osob a pro hosta.
 • Procento tělesného tuku - 0,1 %
 • Procento tělesné vody - 0,1 %
 • Podíl svalové hmoty - 0,1 kg
 • Hmotnost kostí - 0,1 kg
 • Denní příjem kalorií - kcal/kJ
 • Kapacita vážení - 150 kg
 • Přesnost vážení - 100 g
 • 4 x Baterie 1,5V AA jsou součástí balení.

Celý popis »

Měřené hodnoty

% tělesného tuku:ano
Útrobní (viscereální) tuk:ano
Množství kostní hmoty:ano
Doporučený příjem kalorií (DCI) :ne
Kvalita svalů:ne
Celková hmotnost:ano
Index tělesné hmotnosti (BMI) :ano
Speciální režim „atlet“:ano
Hodiny + kalendář:ano
% tělesných tekutin:ano
Množství svalové hmoty:ano
Bazální metabolismus (BMR):ano
Hodnota metabolického věku:ano
Skóre svalů:ne
Úroveň fyzické kondice :ano
Funkce fitplus pro ženy:ne
% tělesného tuku u dětí:ano

Záznam a vyhodnocení dat

Ukládání naměřených dat: Interní paměť
Počet pamětí (uživatelů): 5
Přenos dat do PC, SMART: Nemá
Zpětné prohlížení hodnot – recall: ano

Technické informace

Způsob měření: Segmentální 8-bodová analýza
Maximální kapacita vážení: 150 kg
Katalogové číslo:TAN-BC-545N
Přesnost měření:100 g
Napájení: 4x baterie AAA
Rozměry Balení:5x40x40 cm

Recenze ke zboží Osobní váha s měřením tuku TANITA BC-545N

Hodnocení:
Vloženo: 23. 02. 2019
Vícebodové měření než jen z nohou
Hodnocení:
Vloženo: 03. 02. 2019
Má hodně funkcí
Pěkný vzhled
Rychlá při měření
Vhodná pro celou rodinu a hosta
Pomalu se navíjí kabel do měřící jednotky
Vypíná poměrně brzy při nečinosti
„Toto je naše druhá váha tohoto druhu. První byla značky OMRON, která nebyla špatná, ale měla málo funkcí. Proto jsme hledali něco jiného. Už dříve jsme se setkali se značkou TANITA, proto jsme ji zvolili.“
Hodnocení:
Vloženo: 03. 04. 2018
kompletni analyza tela
Hodnocení:
Vloženo: 15. 02. 2018
„Naprosto splnila mé očekávání.“
Hodnocení:
Vloženo: 01. 12. 2017
Velmi rychlé dodání
Hodnocení:
bedřiška
Vloženo: 04. 11. 2017
„Už jsem kdysi používala starší typ Tanity a byla jsem moc spokojená. Ve fitkách a studiích pro hubnutí se za vážení platí a protože hubnu dlouhodobě chtěla jsem mít Tanitu doma, je vynikající.“
Hodnocení:
Hanam
Vloženo: 19. 10. 2017
„Zatím vyhovuje, měření v porovnání s Inbody shodné. Měření proběhlo ve třech týdnech po sobě a markantní rozdíl v údajích není. Takže spokojenost.“
Hodnocení:
JAPE
Vloženo: 19. 08. 2017
Naprostá spokojenost, splnil očekávání
Hodnocení:
Vloženo: 12. 02. 2017
hodně nových informací o stavbě těla
během dne velmi veliké rozdíly v údajích - je rozdíl metabolický věk 38 nebo 54 :-), je to napsané v návodu, ale nečekala bych tak veliké rozdíly.
„Spokojenost, váha splňuje to co jsem po ní chtěla.“
Hodnocení:
Vloženo: 25. 01. 2017
Opravdu přesná analýza celého těla
měří metabolický věk
stanovení stupně fyzické kondice
žádné
Hodnocení:
Milan Šrom
Vloženo: 02. 11. 2016
„Zatím jsem spokojen, ale váhu mám jen krátkou dobu.“
Hodnocení:
Vloženo: 12. 09. 2016
nezobrazuje historii - trend
„jinak dobré“
Hodnocení:
Vloženo: 06. 05. 2016
„Je dobrý“
Hodnocení:
Vloženo: 23. 04. 2016
funguje :-)
nešťastně umístěný vypínač
manuál by mohl být srozumitelnější
„Prvotní nastavení je vhodné dělat s manuálem před očima.
Není to úplně intuitivní.
Má to display a kromě ikon by se hodil i stručný popis nebo identifikace zobrazovaného údaje.
Když to člověk párkrát zkusí, na ovládání si zvykne.“
Hodnocení:
Vloženo: 17. 04. 2016
„Výborný produkt,který Vás posune ještě dal..“
Hodnocení:
Martina Ličková
Vloženo: 12. 03. 2016
Zajímavé údaje, přesný návod.
----
„Tento produkt jsem již zkoušela, ale nevlastnila a chtěla jsem mít častěji údaje, abych věděla, kde ubrat či přidat. Také, abych mohla pomoci zlepšit své zdraví ostatním. Naučila jsem se s ním pracovat dle návodu celkem snadno. Používá se mi dobře. Doporučila bych ho dalším, kteří chtějí znát své míry a pracovat na sobě.
Už při tomto nákupu jsem porovnávala údaje z jednotlivých produktů, co měří, a také ceny. Při dalším nákupu to udělám podobně.“
Hodnocení:
Olda
Vloženo: 26. 02. 2016
Funguje bez problémů.Uvidím dál.
Nic
„Škoda že k tomu nedělají přenosná pouzdra.Vyřešil jsem to ale pouzdrem na 19ctku noťas.“
Hodnocení:
Vloženo: 12. 11. 2015
Jednoduché na osluhu, praktické. Pro mně super.
„Potřeboval jsem kvalitní bioimpedanční přístroj a tohle je přesně ono.“
Hodnocení:
Vloženo: 11. 11. 2015
Jsem s produktem spokojena.
Nic
„Při výběru tohoto produktu mi velice pomohla srovnávací tabulka. Jsem spokojena“
Hodnocení:
Vloženo: 10. 10. 2015
Velmi kvalitní a spolehlivá váha
nic
„Jsem moc spokojená. Mám výrobek, který spolehlivě funguje :-)“
Hodnocení:
Eva Ježková
Vloženo: 19. 08. 2015
množství údajů o složení těla důležitých při hubnutí i při udržování váhy
jednoduchá obsluha
rozpoznání uložených osob při vážení
převod kalorií na jouly
váha se nepatrně liší při zasunutém displayi
„Určitě doporučuji, relace cena - výkon je velmi dobrá.“
Hodnocení:
Katka
Vloženo: 21. 04. 2015
Pro účely domácí potřeby a utvoření si základní představy o zdravotním stavu členů rodiny a i pro začínající výživové poradce velice doporučuji.
Zatím nemám námitky
„Dávám produktu i obchodu jedničku.“
Hodnocení:
Vloženo: 07. 04. 2015
vše funguje bez problémů
„spokojenost“
Hodnocení:
Vykouk
Vloženo: 28. 03. 2015
poměr cena výkon
v balení není brašna
„skvělý výrobek“
Hodnocení:
Ladislav
Vloženo: 23. 02. 2015
„Špatně srozumitelný manuál - návod k používání.“
Hodnocení:
Bc. Šárka Rajtorová
Vloženo: 24. 11. 2014
„Teprve začínám s Tanitou pracovat. Zatím nemohu psát pro a proti, ale zdá se mi přehledná, umožňuje rychlou analýza těla. Je přenosná, mohu rychle reagovat na potřeby a místo měření klientů.“
Hodnocení:
Petr
Vloženo: 22. 11. 2014
„super výrobek za super cenu“
Hodnocení:
Vloženo: 29. 06. 2014
„Na trhu je více osobních vah, které se tváří, že umí i analýzu tuku, ale Tanita řekne to nejpodstatnější a to je pro mne počet vrstev viscerálního tuku“
Hodnocení:
Dundová Františka
Vloženo: 22. 06. 2014
Váha je to výborná, splnila veškeré mé očekávání.
„Koupí této váhy získávám veškeré informace, které mě zajímají a mohu se podle toho zařídit.
Vzhledem ke krátké době používání, zkušenost velmi dobrá.
Funkce jsou napsány srozumitelně, pochopení je snadné.
Cena váhy je úměrná k tomu ,co všechno váha poskytne, myslím tím informace.“
Hodnocení:
Veronika Bartošová
Vloženo: 09. 05. 2014
Má všechny funkce, které potřebuji a má hlavně vyhodnocení jednotlivých segmentů.
„Rozhodně doporučuji, vyhodnotí Vám vše, co je i u dražších váhách. 100% spokojenost.“
Hodnocení:
Vloženo: 05. 05. 2014
„skvěle funguje,snadná manipulace,splnila všechna očekávání“
Hodnocení:
Vloženo: 17. 04. 2014
jsem spokojen, výborný přístroj
„doporučuji“
Hodnocení:
Vloženo: 28. 03. 2014
„Spokojenost s funkcemi, bez problémový provoz, intuitivní ovládání“
Hodnocení:
Miroslava
Vloženo: 11. 02. 2014
změření hodnot
„změření hodnot“

Recenze ke zboží jsou čerpány ze zbožového srovnávače Heureka.cz

Celkové hodnocení

5 ze 57 recenzí

98% zákazníků doporučuje produkt

2% zákazníků nedoporučuje produkt

5 hvězd

48x

4 hvězd

8x

3 hvězd

0x

2 hvězd

1x

1 hvězd

0x

Osobní váha s měřením tuku TANITA BC-587

digitální váha s měřením tuku, vody, svalů, kostí, dospělý, dětský a atletický mód, nosnost 200 kg

 
Dostupnost:   Aktuálně nedostupné
Cena: 2 390 Kč

Osobní váha s měřením tuku TANITA BC-545N

8 snímacích elektrod, digitální váha s měřením tuku, vody, kostí, svalů, BMR, hodnocení fyzické kondice, dětský, dospělý a atletický mód, nosnost: 150 kg

 
Dostupnost:   Skladem
Cena: 4 890 Kč

Osobní váha s měřením tuku TANITA BC-601 Gold

8 snímacích elektrod, digitální váha s měřením tuku, vody, kostí, svalů, hodnocení fyzické kondice, dětský, dospělý a atletický mód, ukládání dat na SD paměťovou kartu, nosnost 150 kg

 
Dostupnost:   Skladem
Cena: 4 549 Kč

_


K dokoupení

Software GMON Standard

software (deník, záznamy, porovnávání, ....), vhodné pro modely Tanita řady UM a BC, ruční zadávání, pouze 8 uživatelů,

 
Dostupnost:   Skladem u dodavatele
Cena: 2 190 Kč

EXTRIFIT Fatall Fat Burner 130 kapslí

silný spalovač tuku, 21 účinných látek, komplexní složení

 
Dostupnost:   Skladem
Cena: 699 Kč

BIOTECH USA Daily Pack - multivitamin a multiminerál 30 dávek

multivitamin a multiminerál, devět tablet pokrývající celodenní příjem, komplexní složení

 
Dostupnost:   Skladem
Cena: 849 Kč

TRINFIT Gara T400i

s programy, motor 4,3 HP, odpružená běžecká plocha 47 x 142 cm, rychlost 1 - 18 km/h, el. sklon 0 - 15 %, bluetooth, komunikace s aplikacemi, nosnost 135 kg, záruka 3+10 let, servis doma

 
Dostupnost:   Skladem
Cena: 25 705 Kč

POLAR IGNITE

sportestr s integrovaným GPS modulem, optické měření tepové frekvence, vhodný pro veškeré sportovní aktivity , synchronizace přes bluetooth smart, komunikace s PC (kabel)

 
Dostupnost:   Dostupnost dle varianty
Cena: od 5 290 Kč

Balanční míč Balance Trainer HMS Premium BSX Pro

oboustranná balanční pomůcka, rehabilitace i posilovací cvičení, průměr 62 cm, maximální nosnost 250 kg, barva: černá, pumpička je součástí balení!

 
Dostupnost:   Skladem
Cena: 2 195 Kč

Fotogalerie k produktu Osobní váha s měřením tuku TANITA BC-545N

 • BC-545N_webg
 • bc545n_lrgg
 • bc545n mixg
 • tanita bc545n madlog
BC-545N_webg

Oblíbené značky

 • BH FITNESS
 • FLOW FITNESS
 • TRINFIT
 • XEBEX
 • HOUSEFIT
 • NordicTrack
 • POLAR
 • BOSU
 • TANITA
 • NUTREND
 • REFLEX
 • BIOTECH USA

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2 000 Kč, u strojů možná montáž.

3600 položek skladem

Fitness trenažéry a doplňky přímo u nás.

Rychlá expedice

Většinu objednávek expedujeme v den nákupu.

12 let zkušeností

Prodávané zboží známe, s výběrem rádi poradíme.

Připojte se k nám

Odběr novinek

Buďte informování o novinkách!

Copyright © 2024 - Domácí fitness, s.r.o.
Všechny ceny a akce platí 22. 06. 2024

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací